| RAY a întrebat:

Voi va expuneti problemele personale online sau in viata reala?

Răspuns Câştigător
| iulia0514 a răspuns:

Problemele personale nu se expun nicăieri dacă am o problema personala o rezolv eu personal nu aștept sa mi-o rezolve alții

19 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei in familie. Viata reala, bineinteles.

| darrio2007 a răspuns:

Romaneste nu stii?

| RAY explică (pentru darrio2007):

Omul învață românește, vrea sa agate românce, e bine că măcar aveți rude, prieteni de încredere, mai rar în ziua de azi

| RAY explică:

Ce ironie, familie ist the trust,))))))))

| RAY explică:

Wow wy

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am câțiva oameni în stare să înțeleagă și să mă ajute, deci discut cu ei.
Dar niciodată nu caut soluții de la altcineva; mă bazez doar pe gândirea mea.

| ShaOfHatred a răspuns:

Eu nu-mi expun problemele. Când o fac, o fac doar cu cine am încredere deplină și doar să-mi iau o piatră de pe suflet. Sometimes you just wanna be heard out, yk

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Știi că ăsta e un forum de limba română, nu?

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Majoritatea înțeleg ce vrei să scrii, este drept. Dar de ce scrii în engleză dacă noi, restul, vorbim în română aici? Nu știi română?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corect!

| MocanuAlina2006 a răspuns:

Și si

| Bord3rline a răspuns:

Poate câteodată să mai overshare, dar nici nu contează.
Ce mă bucur să te văd la față mr.Ray

| RAY explică (pentru Bord3rline):

Faci mișto aiurea

| Bord3rline a răspuns:

Chiar deloc, u stunning

| RAY explică (pentru Bord3rline):

Ai bordura conjughiviala

| Bord3rline a răspuns:

Prea multe cuvinte fancy pentru mintea mea íngustă sad