| RAY a întrebat:

Voi va planificati viitorul? Cat de departe visati?

11 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Nu. Eu las totul să curgă de la sine și iau deciziile atunci când trebuie luate. De exemplu, când a trebuit să mă duc la facultate, după bac am stat și m-am gândit o noapte întreagă, după ce am ales cea mai bună decizie am urmat-o și gata.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da.
Pai visez departe, cred ca stiu si ce as face "in caz" ca as castiga la loto.
Dar imi traiesc si realitatea conform planurilor.

| gemeni6226 a răspuns:

Din viitor doar atit mi-am planificat ca peste cel tarziu 4 ani vreau sa ies in pensie si vreau sa savurez viata dar nu la cote maxime ci pe indelete frumos cu masura.In rest vad ce se mai intampla in familie si in lume caci astea chiar nu mai depind de mine.

| Mosotti a răspuns:

In mod normal ma gandesc ce fac dupa cateva zile, atat, in rest curge de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dpdv profesional, da.In rest? nu.

| RAY explică (pentru mastadont):

Dar trebuie si sa fi preventiv

| RAY explică (pentru gemeni6226):

Iti doresc sa ti se împlinesca tot ce iti dorești

| gemeni6226 a răspuns (pentru RAY):

Multumesc mult, iti doresc sa ajungi sa fii fericit.

| RAY explică (pentru gemeni6226):

O fată sincera serioasa sa gasesc si eu

| StrongHeart a răspuns:

Visez cam mult si dupa trebuie sa cobor la realitate si sa ma lovesc de chestiile banale,montonia vietii, lipsa banilor, presiunea sociala, parerile altora despre mine si alte prostii.
E bine sa visezi, dar sa fii realist e esential.

| oglindasultanului a răspuns:

Cam asa obisnuiam sa fac, sa rastorn toata lumea posibila, in capul meu, pentru a imi face loc in ea.