| Jus7t a întrebat:

Vouă va place sa va plimbați singuri?

Răspuns Câştigător
| Dariaa90 a răspuns:

Cât de sociabili și comunicativi nu am fi, este firesc sa avem momente doar cu noi înșine pentru a ne putea detașa de tot restul, un reset pentru bibilica happy nu strica niciodată.

25 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Nu, prefer sa vorbesc si sa râd alături de cineva

| aditimus a răspuns:

Depinde de situatie, cand vrei sa te linistesti da.
Ia de exemplu marea cand vrei sa o asculti cand iti vorbeste sau cand vrei sa asculti ploaia care curge peste tine...

| anonim_4396 a răspuns (pentru aditimus):

Ce profund rolling on the floor

| Drimmero a răspuns:

Uneori da, uneori nu, in general nu prea, macar sa am putina companie.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Uneori da, depinde de moment.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu neaparat, dar in lipsa de companion, merge si singur. Preferabil sa am niste casti la mine ca sa pot asculta muzica, un podcast, sau sa tin pe cineva de vorba la telefon...

| Lukasssz a răspuns:

Da, in ploaie.

| Nirvanaaa a răspuns:

Da, când vreau sa îmi fac ordine in gânduri.

| 1997onur a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Singură cu tine, scumpule.

| Jus7t explică (pentru anonim_4396):

Da..eu ți-am zis sa ieși cu mine da te ai dus cu altul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jus7t):

Toți mai avem rătăciri în viață...

| Jus7t explică (pentru anonim_4396):

Din cauza ta nu mai cred în femei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jus7t):

Of,a mai picat unul în prăpastia MGTOW.

| Jus7t explică (pentru anonim_4396):

Nici chiar așa, doar voiam să-ți dau șansă să te revanșeze, sa îmi ca te ai schimbat și etc.
Daaaaar bineeeee.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jus7t):

Se pare că nu mai e nicio speranță în cazul meu......tot materialistă am rămas...

| Jus7t explică (pentru anonim_4396):

Nu e adevărat, te ai dus pentru ca te neglijam.
Acum aduci banii în discuție. vrei sa ma bagi în depresie acum, în perioada asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jus7t):

Vai,Jus7ty,dragă,dar n-am vrut.........sau am vrut? thinking
Scuze, eu încerc să fiu un om mai bun, măcar acum de Crăciun, dar nu-mi iese. sad

| Jus7t explică (pentru anonim_4396):

Tu pierzi. Dar cum zici big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur, de ce nu? E linistitor si ma ajuta sa imi pun gandurile in ordine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| Cheo0S a răspuns:

Da, de obicei doar singur ma plimb.

| liliana77any a răspuns:

Doar daca am o treaba anume de rezolvat, in principal imi place sa ma plimb cu o prietena doua.

| nevermatch a răspuns:

Da.