| monicaaa17 a întrebat:

Voi va simtiti in largul vostru atunci când sunteți dezbrăcați? Sau va e rusine /va simtiti jenati sau incomod?

19 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca sunt singura acasa, ma simt bine in pielea mea, asa cum sunt.
Rusinea apare si din bun simt, cand sunt altii prin preajma.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca am haine pe mine în timp ce raspund la intrebare?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ma simt in largul meu, dar asta in intimitate. In public nu m-as simti in largul meu.

| Mosotti a răspuns:

Nu imi e rusine dar mie nu imi place sa vad organe genitale nici la mine, si o fata prefer sa o vad in chiloti, corpul imi place. Si eu la fel daca-s in chiloti e f okey.

| Celcestietot a răspuns:

Unde, in ce context?

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Celcestietot):

Esti constient ca monicuta nu iti va raspunde, nu?
In contextul public, tongue ca singur la tine acasa este convinsa ca nu te jeneaza nimic.hee hee

| Celcestietot a răspuns (pentru Dorotheea21):

Mi-am incercat si eu norocul, ca la Loto simt ca este aici laughing. Sunt foarte constient, o data mi-am raspuns singur la o intrebare adresata ei, pentru ca stiam ca nu imi va raspunde nimeni rolling on the floor.
In cel public nu sunt, adica ma gandesc atunci cand merg in drum spre plaja sau pe plaja si nu ma deranjeaza si nu vad de ce m-ar interesa parerea altora in orice locatie atata timp cat nu afectez in vreun fel negativ pe nimeni.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Celcestietot):

Mergi 'in drum spre plaja' dezbracat? laughing
Trebuie sa vad asta!
Mai stau la mare pana duminica sau luni. vezi ce faci. laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru Dorotheea21):

Daca nu deranjez pe nimeni, da, trebuie sa ma gandesc si la cei care nu sunt de-o seama cu mine, dar asa nu chiar in totalitate dezbracat, acoperit doar acolo unde era Adamwinking si pornesc la drum.
Vad eu ce fac, poate dai de mine pe acolo rolling on the floor.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Celcestietot):

Pudicule! tongue Iti este rusine sa stai gol, in fata unor straini.
Intrebarea zice 'Dezbracat', nu imbracat cu un slip. laughing
Noapte buna.

| Celcestietot a răspuns (pentru Dorotheea21):

Foarte, foarte pudic laughing. Nu rusine, dar ma gandesc si le ce ar putea vedea un copil happy.
Intrebarea nu zice partial sau total... te-am prins tongue
Noapte buna sa ai si tu.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Celcestietot):

Dezbracat inseamna gol, neimbracat, nu ai prins nimic. tongue
Si nu ma judeca, ca nu stau goala in fata unor copii, asta mai lipseste sa se inteleaga.

| Celcestietot a răspuns (pentru Dorotheea21):

Asa este, dar poti fi gol partial sau total (eclipsa partiala sau totala de soare, ca un exemplu mai indepartat), asa vad eu situatia, uita-te sau asculta de cazuri de persoane cum au fost gasite prin paduri (fara viata).
Nu, nu, nu te-am judecat, stai linistita ca sunt crestin happy.

| Andreeush a răspuns:

Când sunt singură în casă nu am nici o problemă.

| Sofer a răspuns:

Simt ca sunt liber și relaxat.

| RKBlue a răspuns:

Acasa sigur ca nulaughing
Daca e cineva, atunci am o senzatie mai naspa putin, dar dispare repede...

| Dorotheea21 a răspuns:

Nu am nici o rusine de genul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma simt perfect.

Răspuns utilizator avertizat