| PopStarInMyMind a întrebat:

Unde va simtiti in largul vostru?

18 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer ...acasa!

| mgtow a răspuns:

Atunci cand sunt la volan cu un amic (coleg de munca) si ma mai face sa rad.

| ZEU93 a răspuns:

Pe terenul de fotbal

| asya a răspuns:

In camera mea! Aici vorbesc singura, imi fac vise, sperante, fac ce vreau eu, nu trebuie sa ma prefac ca sunt fericita sau trista etc...

| biuuu a răspuns:

Acasahappy

| Sἶrenἶa a răspuns:

Akasaaaaa day dreaming ( la mine) sau acasa la pretena mea cea mai buna happy love struck

care sta gard in gard cu mine laughing

| LarisaAndreea a răspuns:

Acasa si... la tara, la bunici; x

| carpediem a răspuns:

In natura nu in oras. Fara terase cluburi etc.

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Acasa sau pe plaja :p

| Piku a răspuns:

In pattlove struck daa e cel mai bine...pe nisip la plaja stai la soare te rellaxezi. faci o baie in apa...la un picnic ceva frumos! si haine lejere! funda pentru cel mai relaxant loc?

| Rebe97 a răspuns:

In Romania(ca eu stau in alta tara sad ) sau la bunici...

| PopStarInMyMind explică:

La mare

| TSO7 a răspuns:

La fotbal in curtea scolii sau acasa.

| Florin a răspuns:

Ru am un singur loc,in care ma simt cel mai bine,in parc,alaturi de prietenii mei, cu care joc fotbal, in rest...cam nimic, tu, unde te simti in largul tau?

| PrsRaluca a răspuns:

Acasa, la tara, la rudele apropiate... si la scoala atunci cand nu sunt ore. big grin

| ღChloeeღ a răspuns:

Acasa. In largul meu m-as simti si in parc sg la 1 noaptealaughing dar mai bine e acasa happy

| adriana9000 a răspuns:

Acasa.Funda?

| Roxanne_7597 a răspuns:

In largul mariilaughingglumesc...pai cred ca acasabig grin