| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Ce tip de persoane vă fac să vă simțiți „în largul vostru"?

25 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu am o tipologie. Persoanele cu care simt o anume energie, indiferent de vârstă sau sex

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In ultima vreme, doar persoanele de sex feminin. Nu stiu de ce.

| Endoryus a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu mai spune asta ca sar astia pe tine. Cum sa ai 'nesimtirea' sa vrei sa vorbesti cu o fata si nu cu un barbat laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Endoryus):

Nu vorbim de atractii aici, ci de simple conversatii.
In ultima vreme petrec mai mult timp in compania colegelor si a prietenelor, decat "cu baietii".
Stau si cu baietii, dar parca am mai multe subiecte cu fetele.

| Endoryus a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Eu inteleg asta dar niste cretini pe aici, nu prea. Dar deh. Vulpea care nu ajunge la struguri spune ca sunt acri. Daca ei nu sunt in stare sa vorbeasca cu o fata / femeie, clar e o problema la altul care nu are vreo treaba cu asta.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ce te impiedica sa nu fii in largul tau? Ce schimbi dupa cum vor altii? Stilul cuiva trebuie sa ramana stilul cuiva.

| Freya1 a răspuns:

Persoanele ce au acelaș subiect de discuție cu al meu.Persoanele calme, amuzante, retrase, timide si cu bun simt.
Acele persoane ce ma accepta asa cum sunt, ce nu vor sa ma schimba si ma asculta.

| SilentRain a răspuns:

Aia peste 40+, nu știu de ce dar cu pensionari ma înțeleg cel mai bine
Poate sunt un suflet bătrân captiv într-un trup tânăr thinking

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

O muta mereu o sa aleaga pe aia mai mari ca au multe de spus. Ce sa vorbesti cu unu/una sub o anumita varsta? Daca te iei dupa mentalitatea de aici, nici la 22/23 nu are nimic interesant de spus. In general doar vocabular de mare 'barosan" care inca sta in beci.

| SilentRain a răspuns (pentru Endoryus):

Mai exista și excepții
Pentru mine e convenabil dacă vorbește decent, nu pune întrebări peroanle, și povesteste greșelile lui/ei

| SG1995 a răspuns (pentru SilentRain):

Păi din ce-am înțeles pe site ești o damă de 50?

| mentholinks a răspuns:

Alea cu crucea la capatai.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Cand stau in preajma unui preot adevarat cu har divin nu escroci de mana a doua.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Persoanele care stau la 5 metri de mine.
Barbatii cu carcater similar cu al meu.

| christine99 a răspuns:

Imi plac persoanele care nu urla cand deschid gura si au o atitudine calma, si de obicei ma inteleg bine cu persoanele care nu sunt foarte religioase/pocaite.

| lilith16 a răspuns:

Persoanele de pe internet pentru ca simt ca pot vorbi orice cu ele, nu toate dar unele da desi prefer sa nu prea am prietenii ca mereu se termina naspa (ma refer la alea de pe internet) si in general persoanele care sunt cu aceleasi mentalităţi ca mine

Răspuns utilizator avertizat