| anonim_4396 a întrebat:

Vorbeam cu niste femei de la fostul loc de muncă pe wapp și m-am certat cu toate. Acum nu am cu cine sa vorbesc, la televizor numai reluări, mi s-au ars boxele la pc. Ce pot face?

16 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Poveste vieți mele happy
Cauta un joc

| TheBIoodyHound a răspuns:

Se pare ca ai petrecut atat de mult timp arzand-o femeieste cu colegele tale incat le-ai adoptat apucaturile.

Acum e un moment bun sa exersezi tacerea din gura. Nu e nevoie sa vorbesti cu cineva tot timpul. Nu esti femeie.

| mgtow a răspuns:

Felicitari ca ai facut fata scarbelor. daca aveam oportunitatea sa fiu platit pentru a impusca in cap femei neserioase faceam afacere buna amandoi. Ma urcam pe bloc cu sniperul si tu ma ghidai prin statie

| Freya1 a răspuns:

Vorbeste cu familia, caut prieteni vechi, uitate la filme...

| AlexMh a răspuns:

Iti comanzi alte boxe sau folosesti casti. Pui mana pe o carte si citesti, te joci, te uiti la filme/seriale, privesti tutoriale, faci un curs online gratuit sau platit, faci curat, gatesti, etc. Posibilitatile sunt infinite.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poți încă să te amuzi de persoanele care îți i-au întrebările în serios.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca ai scris iau fara cratima, poate

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Corectează-mă după ce plătești ratele la fața de masă din bucătărie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu fac rate. Îmi cumpăr de la fraieri ca tine produse noi la preturi de nimic

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dacă ai scris "......de nimic.", poate happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ok. Hai că nu mă cobor sa ii raspund oricui. Cu plăcere

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Incredibil cum în viața asta fix acei "Nimeni" se cred superiori.

Eu îți spun că tu ai fost bătut și o să mai fi, pentru ceea ce ești adică, un snob și un prost. Mai ești și boschetar, că doar boschetarii se laudă că iau "lucruri noi" la prețul de nimic, persoanele ok iau lucruri aproape noi la prețuri ok dar nu o să se laude, boschetaruleee.
Boschetar, snob, adică., se mai crede și superior și el e nimeni.
Măcar dacă ai ști de glumă, da voi ăștia., vă simțiți lezați la minima atingere.
Cineva o să te aducă cu picioarele pe pământ mai devreme sau mai târziu, boschetarule.
Am avut și eu niște nopți nedormite că dacă nu, nu stăteam, să-mi bat capul, dar vă știu, și., știu că aveți manii de perfecționism și "mesajele" care vă "țintesc" exact acolo, în, disperata voastră încercare de a arăta 24/24 cât de, "băieți de calitate" sunteți, vă zgârie azi, mâine, până vine cineva să vă facă un complimentuț pe care-l luați drept aur și-l povestiți IMEDIAT la toți, acei puțini, ratați că voi cu asemenea persoane vă înconjurați, ca să fiți VOI boșșhi.

Ești și vei fi un nimeni pentru că vrei să joci rol de "Barosan" dar nu ești!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ți-am zis că nu vorbesc cu nimicuri inutile. Ești prost sau te prefaci? Mă obligi sa vorbesc cu tine daca ești un papagal? Mai ești și tembel. Învață urinatule sa scrii corect

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Voi ăștia care intrați în descrierea pe care am făcut-o eu mai sus sunteți ușor de manipulat și anumite persoane vă pot obliga să faceți lucruri, chiar și pe un forum.
Te simți obligat să-mi răspunzi? Așa, atacă-mă, o să treci peste mine în clasamentul din căpușorul tău tembel.
Acum pleacă și fă-ți o mâncare că ți-e foame! Mișcarea!

Ahh, poți să nu mai răspunzi că au văzut toți ce tembel sunt eu și că tu ești "BĂIAT".
xoxo

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bai fetițo crezi că eu stau să citesc tot ce scrii tu acolo? Scremutule, nu te mai consuma. Hai ceao

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu-i o jignire pentru mine să mă chemi fată...
Tu ești superior nu citești tu orice, ce d****. laughing
Dacă tot mă corectezi, pune d**** punct la sfârșitul propozițiilor!