| Bobby711 a întrebat:

Vorbeam cu un prieten si am ajuns la intrebarea ce e bun si frumos despre tara noastra? Am gasit doar 2 aspecte avem internet bun si peisaje frumoase. Din moment ce nu ne a mai trecut si alte lucruri prin cap m am gandit sa va intreb pe voi ce credeti ca e frumos,misto, bun in tara noastra?

6 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Mancarea si tipe frumoase, pe langa ce ai zis smug
Si as zice ca oamenii sunt destul de ospitalieri.

| Bobby711 explică (pentru ToKen):

Mancarea presupun ca e ok nu mananc un anumit fel de mancare sau dintr o anumita zona deci cred ca nu se pune. Unii oameni sunt ok mai ales la tara insa nu cred ca asi merge atat de departe incat sa ii pot numii ospitalieri. Insa sunt total de acord cu tine in ceea ce priveste fetelelaughing) si inteleg ce vrei sa zici cu asta laughing Gata am rezolvat problema cu turismul in Romania le spunem la straini ca avem fete frumoase internet si mancare buna. In ritmul asta vor reusii sa atragem in tara toti perversii si oamenii disperati de internet si mancare din Europa macar laughing

| ToKen a răspuns (pentru Bobby711):

N-ai zis ca e vorba de turism, in intrebarelaughing
Sa ne limitam la mancare si locuri. N-as incadra fetili la obiective turisticelaughing

| Bobby711 explică (pentru ToKen):

Faza cu turismul a fost o gluma lol rolling on the floor)
Am fost doar curios sa aflu ce crede lumea despre tara in care traim tongue

| RAY a răspuns:

Sunt mult mai multe chesti frumoase in Romania,munti inalti frumosi,paduri erau o data multe cu animale unice in europa, lacuri,rauri,dunarea, pesteri multe,dealuri,marea neagra si inca multe alte chesti minunate per natura e o tara frumoasa, iar oamenii nu sunt retrasi sunt mai sociabili ca in alte tarii,fetele sunt frumoase in comparatie cu alte tarii rar vad una urata in orasul meu,problema e ca nu e lege nici conductori,daca ar fi astea doua ar fi mult mai ok,trebuie scimbata politica,justitia,educatia etc
limba roamana e frumoasa,sunt multe chesti frumoase in tara asta, nu tara e de vina si cei care stau in ea repet asta mereu, nu uita ca avem aur, petrol, gaze, carbune etc chesti care fac o tara bogata

| Bobby711 explică (pentru RAY):

Da, nu avem legi corecte sau conducatori care sa isi faca treaba cum trebuie toata lumea stie asta si totusi nimeni nu face nimic.
Daca intrebi pe cineva pe strada ce crede despre Romania o sa iti raspunda in mare parte ca tine. Oamenii poate ca sunt mai sociabili insa cine vine intr o tara numai pentru locuitori + ca romanul e necivilizat si smecher.