| OanaG a întrebat:

Vorbesc cu un baiat pe mess, are 25 de ani, el 16,[el e din Tg Frumos, eu din Roman]e copilaros, frumos imi place de el, inainte vorbeam mai des, in fiecare zi si foarte multe ore, imi cerea sfaturi, ii ceream sfaturi insa el a fost plecat in strainatate pentru 2 luni si acum e din nou online ca si inainte, ma saluta incearca sa vorbeasca cu mine cum o faceam inainte, dar eu parca sunt plictisita nu stiu ce e cu mine, si totusi zice sa-mi fac timp pentru el, dar eu parca as vrea sa vorbesc cu el dar ma tine ceva... Ce o fi cu mine? :-s

2 răspunsuri:
| OanaG explică:

@Carmen: Nu`l cheama Adrian straight face, il cheama Ciprian!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti impreuna? V-ati intalnit in realitate?
Normal ca te-ai plictisit. Daca vorbiti doar on-line banuiesc ca ati ajuns sa va cunoasteti cat de cat bine si a aparut nostalgia deoarece ati epuizat subiectele si deja va indoiti unul de altul.
p. s: Daca il cheama Adrian si mai este si "psiholog", ai dat lovitura!