| Victoria18 a întrebat:

Voua ce nu va place la viata voastra?

11 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vrei sa-mi deșart aici toate nemultumirile?
Nu-mi sta in fire.
Am mici 'bube' ce ar trebui/mi-ar placea sa fie rezolvate. La unele lucrez, la altele o sa lucrez, sau m-am obisnuit sa fie asa (daca nu depind de mine).
Sunt genul realist, care nu sta si plange ca nu s-a nascut in familia Becali. Ma joc oricum, indiferent de nivel.

| T0T a răspuns:

Victoria.

| Hammurabi a răspuns:

Nu-mi place când se întinde prea mult brânza pe macaroane. laughing

| Lioana a răspuns:

Asta e o intrebare negativa la care oamenii optimisti prefera sa nu se gandeasca. Mai bine o formulai in mod pozitiv: Ce v-ar place sa aveti in viata voastra?
Daca e ceva ce nu-mi place din viata mea acela e PC-ul. Imi fura prea mult timp din viata.

| GoldenZenith a răspuns:

Cred că sunt destule aspecte care nu mi plac, dar daca le spun aici, nu se va îmbunătăți nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suspect,dar momentan imi place totul....nu as schimba nimic acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putine lucruri.

| Nevroza a răspuns:

Banii in rest am totul =)

Răspuns utilizator avertizat
| confiturix a răspuns:

Atitudinea oamenilor tampiti, mini-camera mea, interdictia cainilor in casa (ca ii e frig nu de alta

| Kindless a răspuns:

Când cineva se hotărăște să dea cu bormașina în scara ta.