| iHateStrike a întrebat:

Vouă nu vă e dor de Jetix? Mereu mă uitam emoționat la : Ce-i cu Andy, Copiii de la 402, Naruto...

Acum mai găsești desenele astea în c*r.

Mi-e scârbă de desenele astea din prezent.

Voi ce părere aveți?

7 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Imi este dor de jetix dar mai mult de foxkids si disney are anumite desene faine dar depinde si de fiecare, generatia se schimba de aceia ni se par o prostie noile desene pentru ca sunt pentru alta generatie.

| LolaLollita a răspuns:

"E strigator la cer!" (Viata cu Louie)

| TempusVernum a răspuns:

Desenele astea din prezent? Care desene? Mai exista asa ceva? Iti inteleg nemultumirea, dar ce sa faci, oricum vei creste, vor veni alte vremuri si nu vei mai avea timp de desene. Sunt multi nostalgici. De-aia se gasesc multe episoade din desenele vechi pe YouTube.

| iHateStrike explică (pentru TempusVernum):

Eu mă refeream la trecut, când eram mici, și ne uitam la desene.

Mai există desene. 2 - 3, dar în rest, numai seriale.

| TempusVernum a răspuns (pentru iHateStrike):

Stiu perfect la ce te refereai. Insa eu nu mai urmaresc desene acum si asa nu ma atrage nimic. Prefer sa ma uit la seriale gen Futurama pe vplay.

| JessicaJ a răspuns:

Glumesti! As da orice sa mai fie din nou Jetix :( Tin minte cand eram mai mica ca eram indragostita de Sasuke[era un fel de my dreamboy :)) ]
..Ma-m saturat de toate c*c*turile pe care le dau astia acum, de aceea prefer sa nu ma uit pe Disney Channel :-s
Mi-e dor de Power Rangers, Galactic Football, sa numai spun de ''Ce-i cu Andy'' si ''Copii de la 402'' mereu radeam la ele si imi dadeau o stare foarte buna.Cu ele am crescut..cate din farsele lui Andy am pus in aplicare :d [asta nu inseamna ca au si iesit :)) ]
Eu inca le urmaresc pe Youtube :)
.Ce zici? De dragul vremurilor vechii? :>

http://www.youtube.com/watch?v=jL36-jnr4E0
[ :)) ]

| iHateStrike explică (pentru JessicaJ):

Le mai urmăresc și eu pe youtube... Mersi pentru site, chiar acum o să mă uit. happy