| NatiiȘiAtât a întrebat:

Voua va merge Facebook-ul? Eu incerc sa ma conectez si de pe laptop si de pe telefon, insa fara niciun rezultat. Care ar putea fi problema? Mersi anticipat! (P.S.: Dau funda!)

Răspuns Câştigător
| DrTerrible a răspuns:

Problema este ca zii de zii utilizatorii pe Facebook cresc.Din aceasta cauza este si lag si alte chestii.Si intre orele 12 si 22 23 seara este full si de aia da errori.Incearca sa intri dimineata inainte de ora 12 s-au seara mai tarziu si nu o sa mai faca figuri.Succes

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

La mine mergea aseara la acea ora.Cand ai postat intrebarea.