| Smileee a întrebat:

Vreau parerea voastra. Am o prietena din alta tara care vine in vacante in Romania la bunici. Cam toata vara stau cu ea, doar ca ei nu ii place sa stea afara, sau sa stea cu prietenii mei. Iar prietena mea cea mai buna se supara si nu mai vorbeste cu mine cand stau cu cealalta prietena.

Cu cine sa stau sa nu se supere niciuna? Tinand cont ca pe amandoua le cunosc de cand aveam vreo 4-5 ani! Ajutor va rog.

3 răspunsuri:
| ghineanamaria a răspuns:

Eu as zice daca ele nu se supara sa le faci sa se imprieteneasca poate REUSESTI!

| Maya_5267 a răspuns:

Cu amandoua mai bine asa ar trebui

| andreyamica a răspuns:

Pai...gandeste-te ca le cunosti de mic si poti doar amici si poti sa-ti gasesti prietena mai tarziu, iar tu vrei sa-ti pierzi prietenele(amice)pentru dragoste, mai bine va cunoasteti bine si veti fi amici cum erati inainte, bafta!