| Camelisa a întrebat:

Vreau sa aflu ce zodie este "zodia iepure" in zodiacul european! Nu vreau site-uri si pagini de pe net ca am cautat si eu.Multumesc

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Zodia iepure si intreg zodiacul chinezesc se calculeaza dupa ani! Deci dupa anul in care te-ai nascut. Iti va fi imposibil sa ii afli adiacentul in zodiacul nostru ( european), clasic! happy

| Camelisa explică (pentru мιнαɛℓα36):

Am citit eu undeva ca sunt compatibila cu zodia iepure si de asta eram curioasa cine in zodiacul european...multumesc frumos.

1 răspuns: