| wingedwolf a întrebat:

Vreau sa am parte de o experienţă paranormala. Ce pot face?

6 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Te izolezi uitand de toti.

| AC4S4 a răspuns:

Pune pe cineva sa deschida o usa din casa cand crezi ca esti singur acasa. O sa ai impresia ca sunt lucruri paranormale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa lucid dreaming, ritualuri satanice, spiritism sau mai ai o varianta care functioneaza al dracului de bine:
Legenda spune ca, daca te duci la 3 noaptea in baie si strigi in fata oglinzii "Bloody Mary" in baie o vei auzi pe mama ta strigand "Du-te naibii la culcare"

| Clockwork a răspuns:

Ritualuri satanice. It's that easy! Cauta siteul bucuria lui satan pentru info si din alea, ca na altcumva nu stiu

| Marian1001 a răspuns:

Nu îti dori asa ceva

| MarkRed a răspuns:

Citeste si tu "Cheia lui Solomon"... daca poti face rost de ea.