| Pisoias1234Return a întrebat:

Sal TPU!

ati avut parte de o experienta sinistra/paranormala cand ati ramas singuri acasa?

rasunsul cel mai bun fundita

Răspuns Câştigător
| CarinaVonPhetamine a răspuns:

Pai, mi s.a intamplat ca dupa ce am vazut filmul " Mirrors 2" Sa ma duc in baie, sa fac prostia aia cu bloody mary si dupa sa ma sperii foarte tare. Dupa nu stiu ce a fost cu mine, am desenat pentagrama, am aruncat.o in cada, am dat cu spirt peste ea, si i.am dat foc. Eram toata imbracata in negru si parca eram posedata.

3 răspunsuri:
| Mashiro a răspuns:

Oh de ce te-ai reintors...totusi buna intrebare dar nu...nu acasa cel putin

Răspuns utilizator avertizat
| InjectabilTerror a răspuns:

Păii mie m`i s`a intamplat ieri, dimineață la ora 8 si cv cand parinții erau plecați eu am rămas singură acasă. Și de obicei mă uit la filme de groază. Deodată aud niște bubuituri in perete și niște sunete ciudate, care veneau de afară. Măă duc afară, nu era NIMIC... credeam că imi joacă imaginația feste. După aceea ma duc să imi fac curat in cameră și văd pe pat o pată de sange era, din nou ciudat. Șii` să știi că nu mi-a venit menstruația :p. Șii este foarte infricoșător chiar dacă nu pare, cand trăiești momentele astea pe pielea ta. Oricum, ziua de ieri a fost groaznică.

Dar tu ai avut experiențe paranormale?