| ClauditaSmile a întrebat:

Ati avut parte de vreo intamplare paranormala?

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inca nu

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da vad voci si aud scrisul, glumesc, dar am avut parte de minuni

| ClauditaSmile explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Ce minuni?

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru ClauditaSmile):

Conteaza sau nu?

| ClauditaSmile explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Da, conteaza. Vreau sa stiu

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru ClauditaSmile):

In afara de aghiazma care nu se strica; tatal meu a avut o operatie la intestine, i-a taiat din colon, era sa moara, cand s-a dus prima data la pansat i-a spus doctorul ca o luna o sa vina negresit ( era vineri ); duminica s-a impartasit si luni s-a dus iar la pansat si doctorul a zis ca e vindecat, atunci tatal meu i-a aratat biletul cu data iesirii din spital (joi) si i-a spus cele ce auzise din gura doctorului ca o sa mai vina o luna, doctorul il stransese de burta ii framanta burta efectiv si a spus ca nu a mai vazut asa ceva; eram de fata cand s-a intamplat ca l-am dus cu masina

| sublime89 a răspuns:

Nimic.

| PedoBarbie a răspuns:

Numai de întâmplări normale.

| AtateaConditii a răspuns:

Da, am auzit pași.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În copilărie, am spart 3 geamuri cu o piatră dintr-o singură aruncare. Şi geamurile erau plasate la distanţe de un metru una faţă de cealaltă.

| Madayna a răspuns:

Cateodata am mai avut senzatia de, deja-vu.

| DarkAndDreary a răspuns:

Nu.
Inca...

| xBlackUndergroundx a răspuns:

Da,imi merge Skyrim pe PC:O