| LikeACandyxD a întrebat:

Ati avut parte de vreo intamplare paranormala? Daca da, care?

Răspuns Câştigător
| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Misau intamplat o gramada ciudate dar una o sa iti o dezvalui :
Eram in tabara linistit fain si bine.Ne distram tot tacamul.Dar din a 4 zi a inceput sa fie totul dubios lasam usile sa se tranteasca si se misca cleata singura us-joc.La in ceput credeam ca mintea ne joaca feste. Urmatoarea zi cand intrai se deschidea usa de la dulap si de la geam deodata cu usa de la intrare.Neam gandit sa facem spiritis chiar nea raspuns fantoma la unele intrebari. Dupa ce am facut spiritis nisa intamplat sase chesti dieferite una la fiecare baiat.Si noaptea aveam vise ciudate si auzeam fosnete de foi dar nu era nimeni toti dormeam.In ultima zi deam dat seama oi stateam de ceva 6 e numar satanic noi aveam camera 315 :6=32,si un pic 32 rotunzit la 30 30:5=6 deci era camera satinica.Si era si cea mai mare era o chestie ciudata.
PS.Ciar asta e adevarul nu l-am loat de pe site sau nu stiu eu ce e adevarata.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A aparut un mesaj cand visam in care zicea ca asa va fi cum imi doresc eu sa traiesc singur fara sa am parte de femei in viata mea si izolat de lume (in afara de camionul care il voi conduce).

| Dash a răspuns:

Mi-as fi dorit. Dar nu s-a intamplat sad

| bogboy101 a răspuns:

Ma uitam pe cer si dintrodata a aparut un ozn rotund turtit in partea de sus si cand am vrut sa-i fac poza a plecat sau a mai fost odata cand eram singur acasa pe la 1 seara se auzea usa ca si cand se eschiza atuni chiar am crezut ca venise-ra parintii.tu?

| αlєxαηdєяυ a răspuns:

Am luat 4 la mate XD
Paranormal. serios ma straight face? chiar la asta ati ajuns straight face?

| LikeACandyxD explică (pentru αlєxαηdєяυ):

Vroiam sa vad daca ati trait chestii mai neobisnuite dar amuzante.

| Andrada_2595 a răspuns:

Nu prea cred ca sunt chestii paranormale, imaginatia noastra ne joaca feste, sau din cauza ca ne e frica ne speriem de orice sunet

| Ug6cycyyv a răspuns:

Salut, nu numai că am avut parte de întâmplări paranormale, ci am și văzut fenomene paranormale. Am explorat și încă explorez locuri bântuite.