| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa am prieteni pe aici. Vrea cineva sa fim prieteni?

Răspuns Câştigător
| funnymantm a răspuns:

Nu cred ca nu va aproba cineva o cerere de prietenie pe TPU. sunt putini oameni rai, insensibili aici. cred big grin you can start with me daca doresti tongue.

17 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu da, de fapt cred ca aici toti suntem prieteni.

| Vizitiul a răspuns:

Prieteni intimi daca vrei?

| daniDeeDee a răspuns:

Add me. happy

| EUSIATIT a răspuns:

Suntem toti prieteni si eu doresc sa fiu prietena ta ok accept

| Dianna a răspuns:

Considera`ma prietena ta>:d

| bulebule a răspuns:

Eu, eu!

| missprincess a răspuns:

Eu as vreabig grin ma numesc denisa, sunt noua aici, am 11 ani si sunt din vaslui. daca vrei poti sa ma adaugi in lista ta deny_pink_princess

| trifsandu a răspuns:

Si eu. si eu vreau sa fim prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da eu eu eu eu vreau sa ma imprietenesc cu multa lume pe aici... buna eu st loredana am 14 ani si jumatate, sunt de pe langa craiova si as vrea sa ne cunoastem! presupun ca si tu esti de gen feminin nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu doresc sa leg noi prietenii in special cu fete apropiate de varsta mea (eu am 21 de ani) pentru a ne distra impreuna laughing Cate ceva despre mine: sunt studeta la Universitate Bucuresti, imi plac calatoriile (mai ales excursiile in alte tari) si consider ca stiu sa fiu o prietena buna. In timpul liber prefer sa petrec in cluburi precum Gaia, Silver Church sau Elements, unde stiu sigur ca o sa dau peste oameni in regula. De asemenea, imi place teatru absurd sau sa ma delectez cu o ceasca de ceai aromat intr-o ambianta placuta. vDaca impartasiti cat de cat aceleasi interese, puteti sa-mi dati add - flavia_mihai@yahoo.com Nu vreau nimic altceva decat sa cunosc oameni de viata si sa leg noi prietenii... Astept in special sa ma imprietenesc cu fete, de baieti sunt satula! Si nu, NU caut relatii sentimentale, sper sa se inteleaga big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da vreausa fim prietene. cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau eu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caut o prıetena dın vaslui de 13 ani

| copiluldinmine a răspuns:

Eu as vrea!:d ma numesc alexandra, am 14 ani si sunt noua aici! daca vrei poti ma adauci in lista ta! uite si id ali_ale_alexa97@yahoo.com pup

| Kapsunika a răspuns:

Salut! Ma numesc Sofia sunt din Republica Moldova-Cahul, am 13 ani jumate.As vrea sa-mi fac noi prieteni.Id-ul meu Kapsunika.

| antonia_7961 a răspuns:

Eu! vreau sa fim prietene happy. Imi place sa-mi fac multi prieteni si prietene happy kiss