| EZEL a întrebat:

Am fost lovit cu pumnul in gura. Buzele au fost afectate, curgand sange. Dupa patru zile, buza de jos s-a umflat mai mult si s-a intarit in zona ranii, produse in interior, in cavitatea bucala. Ce pot face in continuare? Multumesc!

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu ai ce sa faci, gheata de mai multe ori pe zi, ajuta sa dispara inflamatia mai rapid.

| mODIN a răspuns:

Nu ai de ce sa te alarmezi deloc. Astia care face box/kickbox/mma patesc asta non stop si nu e nimic grav. O sa treaca.

| Lupică27 a răspuns:

Te imbarbatezi si mergi mai departe, ce sa faci.

| Mindfulness a răspuns:

Trece în 2 săptămâni.

| popapopica a răspuns:

Sa astepti sa-ti treaca. Si sa meditezi la ce ai facut de ai luat pumnul ala. Ca sa nu mai faci.

| EZEL explică (pentru popapopica):

Am luat atitudine pentru vocabularul infect pe care il avea un tip. Pentru aceasta ''indrazneala''', am fost batut de trei indivizi.