| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa citesc enigma la mansarda -rodica ojog brasoveanu cum o gasesc pe scribd / multumesc

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Scuza-ma! Sunt o fana inraita a Rodicai Ojog-Brasoveanu. I-am citit toate cartile (cred), dar de asta n-am auzit. In ce an a aparut? Si, cu cine e? Cu Minerva, sau cu Melania?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Enigma la mansarda a fost reeditata la Editura Universitara in 2009. De asemenea se gaseste la anticari editia din anii 70. @ardnaxur1961 - e cu Cristescu, fara Melania. happy