| SaveTheNature a întrebat:

Vreau sa fac o NEBUNIE! Sa o tin minte TOATA VIATA si eu, si copii si vecinii, si prietenii si rudele, tot orasul, si de ce nu poate toata tara. Vreau sa cumpar 2 boxe PUERNICE cu amplificator(sa se auda cat mai tare). Vreau sa le montez pe un bloc, sa le bag intr-o cusca metalica. cu gratii.cu un lacat mare "de neam prost" Sa trag un cablu direct prin tavan de la etajul 4 (eventual bluetooth). Si pe la ora 1 noaptea sa le dau drumul la maxim. Sa inchid trapa de la etajul 4 cu un lacat mare "de neam prost " greu de spart. Apoi sa ma duc intr-un bloc vecin cu o camera profesionala si sa filmez totul! Vreau sa vad politia in actiune, sa-i vad cum cauta flex sa taie lacatul, apoi cusca metalica... Vreau sa vad lumea cum se trezeste din somn la 1 noaptea! INTREBARE : Ce melodii sa pun? Cat va dura pana va reusi politia sa rezolve problema?

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

Poti incepe cu ceva calm dar creepy(incepe la 5:02, ras malefic pe la 7:30):
https://youtu.be/hIXrKAiNuuU?t=5m2s
sau asta(ultimele 10 secunde iti sparg urechile):
https://www.youtube.com/watch?v=48b4PHgeb1s
dupa asta sa ii scoli pe toti:
https://www.youtube.com/watch?v=aXzIeI0mkFI

si ca sa fii full troll bagi ceva de genul:
https://www.youtube.com/watch?v=wZG5nv6KNMg

https://verbositybookreviews.files.wordpress.com/......ne-gif.gif

iti urez succes, sper sa iti vad isprava la stiri

8 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

O sa te tina minte si politia pentru deranjarea linisti publice.
Dubstep-Rock hard

| Narcis2007 a răspuns:

Manele si death metal lol...sa imi trimiti si mie un mesaj cu filmuletul, chiar as vrea sa vad asta

| RAY a răspuns:

Te credeam mai diferit in fine

| SergiuBoss11 a răspuns:

In sfarsit unul mai retardat ca mine. dupa felul in care actioneaza politia romana, ar dura cel putin 8-10 ore si iti vor sparge si boxele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o foarte idee proasta.

Nu te astepta nici o clica ca tu sau parintii tai nu o sa fiti trasi la raspundere pentru asta, pentru ca mai mult ca sigur o sa fiti.

| TheAvenger a răspuns:

Daca ti s-a facut de vreo amenda sau ceva, then do it.

| Cσcσ a răspuns:

Ideea ta este super tare, as lua si eu parte la asa cevahee hee, dar nu te gandi ca o sa scapi nepedepsit, insa merita, ca doar n-o sa ajungi la inchisoare pentru o farsa. Eventual, o amenda sau ceva.
In fine, pune ceva heavy metal, sau ce crezi tu ca va avea un impact destul de puternic pentru a trezi toti oamenii pe o raza de 100 km.
Pa!

| MVRARIVM a răspuns:

As fi impresionat de "Twinkle twinkle little star", evident.