| Andrei200202 a întrebat:

Vreau sa fac retur la un produs de pe cel.ro.
Pentru a primi banii înapoi scrie că trebuie sa am un cont bancar cu numele de pe factura.
Faza e că nu am un cont bancar dar are frate miu si vreau sa ii bag pe contul lui. Voi întâmpina probleme oare?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Nu cred, tot ce este, e sa arati buletinul ca tu esti proprietarul produsului, daca cere buletinu, asa se face la eMAG cel putin, poti da contul care vrei, ai voie sa alegi unde primesti banii daca tu esti ala care ai luat produsul.
Dar poti intreba. Daca era firma unde te puteai duce si fizic, luai banii pe loc si asa.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"cont bancar cu numele de pe factura"

fă așa să n-ai discuții cu ei. Nu costă

| Andrei200202 explică (pentru sierra1):

Pai nu pot iesi din casa ca sa imi deschid un cont bancar. Merge cumva sa fac unul online?