| chiftelutacrocanta a întrebat:

Vreau sa fiu eu insumi, sa fiu eu asa cum am fost dintotdeauna,sa ma simt bine in priopria piele,sa am incredere in mine doar ca nu pot sa fiu eu insumi cu totul,ma simt alt om,simt ca m-am ratacit de propriul suflet ma simt altcineva,cum as putea sa fiu eu insumi in adevaratul sens al cuvantului, oare ce ma impiedica?

2 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Cea mai buna metoda e sa te duci la un psiholog. Nu ai cum sa ne intrebi pe noi cum sa fi tu din moment ce singura persoana care te cunoaste cu adevarat esti doar tu.