| Zxcv6 a întrebat:

Vreau să îmi cumpăr o pereche de ochelari de pe shein este ok?
Este prima dată când comand de la shein gen în cât timp ajunge este safe? Îți ia suma exactă de pe card este țeapă nu este?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

6-8 saptamani, fiindca vin di China cu cel mai ieftin transport.
Nu exista suma exacta, fiindca dolarul american are fluctuatii zilnice.
Exemplu: daca azi platesi $10 care ajung in lei 46 lei, maine poate creste dolarul si ajungi sa platesti 56 lei.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Shein nu trage tepe, ca-i o platforma mult prea mare si serioasa, distribuind peste tot in lume, doar ca preturile difera de la o zi la alta, dupa cum spuneam, din cauza conversiei dolar -leu!