| Silvia a întrebat:

Vreau sa imi fac blog si de fiecare data cand introduc numele[pseudonimul], imi zice ca e ales.sau ca nu e nu stiu ce bine...de ce nu merge? Am incercat sa imi fac blog pe www.weblog.ro si imi apare asta... daca mai stiti si alte site`uri gratis pe care sa imi fac va rog sa ma ajutati...:D

Răspuns Câştigător
| maryana5 a răspuns:

Www.blogspot.com
alatura-te mie :D e mega distractiv pe blogspot, poti posta orice vrei. Poti sa-l faci public(cum e al meu) sau personal :D
ca sa-ti faci o mica impresie:
Tobele va rog
Blogul meu! www.lucruri-spontane.blogspot.com
(acum puteti sa aplaudati)

p. s. sa-mi timiti si mie noul tau blog :D ok?
xoxooo, mary ^_^

3 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Daca iti scrie ca e ales, alege altul fireste, urmeaza instructiunile, de asta sunt acolo

| VladDu a răspuns:

Incearca un nume mai lung sau mai diferit. Poti sa-ti faci blog pe www.haipa.ro pe word press si sunt mai multe.

| videoblog a răspuns:

Daca vrei host gratuit romanesc, poti sa incerci ablog.ro sau haipa.ro. pentru promovare blog iti recomand http://www.bagamare.ro/