| chiftelutacrocanta a întrebat:

Vreau sa imi fac cuib de barza pe acoperisul casei, dar am o problema.Mi-e frica sa nu ma simt incomod psihic acolo sus in cuib pe acoperis.Desi o sa-mi fac cuibul comod, mi-e frica sa nu simt acea stanjenire pe care o simte si cel care mananca sub masa cu soarecii.Ce sa fac ca sa ma simt comod psihic si sa nu fiu luat in batjocora cand voi avea cuibul meu de barza pe acoperis?

3 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Sa-ti ie zborul.

| MistretulPufos a răspuns:

Imi plac intrebarile tale laughing, ti-e teama sa nu rada de tine alte barze sau oameni? Daca de barze atunci le zici ca esti o barza bogata care isi permite sa stea pe acoperis iar daca de oameni, nu-i baga in seama, gainateaza pe ei laughing

| Ceva123 a răspuns:

Esti barza de vrei asa ceva? Sau esti prea high sau prostia de domina?! Sigur e asta imi pare rau sa te anunt nu exista nici o metoda prin care psihicul tau sa se adapteze asta daca vrei ia-ti "zborul" de pe acoperis o sa te simti mai bine.