| Balonaseplutitoare a întrebat:

Vreau sa imi fac un blog dar nu stiu pe ce site sa imi fac, nu vreau sa investesc in wordpress dar parca tot vreau sa fac niste bani, nu multi dar sa fac.

Va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi.

Si cum ar trebui sa il cresc de la 0, multumesc.

Si daca m-ati putea ajuta cu un fundal si alte dintrastea.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wordpress e cel mai bun. Blogspot-ul e mai usor de personalizat, dar platforma asta nu e atat de cautata si profi. Ii faci o pagina de Facebook, intri in grupuri de promovare de pe Facebook si dai share. Social media e cea mai usoara metoda de a te promova. Nu trebuie sa bagi bani in el de la inceput, bagi bani cand stii ca devine ceva serios. Teme sunt gratuite o gramada.