| FazekasErvin a întrebat:

Vreau sa incep un canal de youtube si nu stiu cum ar trebui sa il denumesc si cam ce sa postez pe el

ATENTIE!

Mi-ar placea sa ajut persoane cu filmuletele sau sa dau sau sa dezbat diferite teme cerute in comentari
Cel mai bun raspuns va primi funda cu cat mai repede cu atat mai bine

3 răspunsuri:
| Dxccube a răspuns:

Depinde ce anume vrei sa dezbati sau ce vrei sa faci cu el mereu...

| FazekasErvin explică (pentru Dxccube):

Sa dezbat teme sugerate in comentarii dar filmuletele mele sa ajute diferite persoane

| Apanda1013 a răspuns:

Daca nu ai putin haz te apuci degeaba. Posteaza ceva spontan, idei care iti vin in minte. Daca te apuci sa dezbati diferite teme bazate pe politica si astea o sa fii criticat cam rau. laughing