| JuneRain a întrebat:

Vreau sa ma conectez pe pc la net folosind telefonul ca modem prin bluetooth.am gasit cateva setari pentru pc,l-am efectuat,insa nu merge! trebuie sa fac setari si pe telefon?daca da,ce setari? sau care ar putea fi cauza de nu pot folosi telefonul ca modem?

1 răspuns:
| alex19051988 a răspuns:

Ai reusit sa conectezi telefon ca modem ca si eu sunt interesat de aceasta metoda de multe vreme, dar nu reusesc nici cum sa fac sa functioneze