| EmyJail999 a întrebat:

Vreau si eu un program de bluetooth bun pentru pc,pentru ca vreau sa transfer o melodie pe telefon(nu am cablu de date), telefonul are bluetooth.Am windows 7. Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

1 răspuns:
| RomaniucEugen a răspuns:

Ma, doar daca ai laptop s-ar putea sa ai bluetooth. La pc nu gasesti. Trebuie sa cumperi. Costa in jur de 10 lei si arata ca un stick usb. oh go on Daca s-ar gasi mi-as descarca si eu wireless sa iau de la vecini net rolling on the floor