| Antal_Paulina_2001 a întrebat:

Vreau sa ma transfer de la științe sociale la un alt liceu și la profilul comerț, medie am, și am înțeles ca trebuie sa dau niște teste? Help sunt debusolata...

2 răspunsuri:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Cel mai ok poti intreba la secretariat. acele test sunt teste de diferenta pentru a echivala materiile pe care nu le-ai facut la vechiul profil, dar pe care le vei face la noul profil.

Este posibil ca testele sa difere de la liceu la liceu, deci intreaba la secretariat ei trebuie sa stie.

| Antal_Paulina_2001 explică (pentru LittleBugsBunny):

Mulțumesc, sper sa fac fața testelor happy