| robert2double a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un Smartphone de pe eMAG, si voi alege garantie standard(si asa avea 24 luni garantie) dupa ce pun produsul in cos. Daca se defecteaza(se arde un pixel sau doi,de exemplu),il trimit lor, iar ei mi-l repara sau mi-l inlocuiesc?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca se poate repara il repara iar daca nu se poate se sustituie cu alt produs identic cu cel defect.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Il trimiti la ei si se repara. Daca nu se poate repara ti-l inlocuiesc cu altul nou.