| KKZ a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un stick pentru net, de la cosmote sau vodafone (nu stiu care e mai bun) si vreau sa stiu cam cat ar costa. sa fie fara abonament. Ce sau daca e trafic. de ex dupa ce downloadez 2Gb sa nu imi mai mearga.
Si care e viteza cea mai mare.

1 răspuns:
| MinHee a răspuns:

Si eu am net pe modem si nu te sfatuiesc sa-ti pui deala plus ca semnalu e mult mai slab adica la un clip pe youtube pot sa astept si 10 min sa se incarce ce sa mai zic de download oricum daca vrei sa-ti pui pe luna e cam intre 30-50 lei depinde de retea sa fara abonamen platsti mult mai mult la incaput cand faci contractu