| zouzoulicious a întrebat:

Vreau sa-mi fac si eu un videoclip propriu[vreau sa-i fac prietenei mele un cadou de ziua ei un videoclip care sa demonstreze ca tin foarte mult la ea]. Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E ceva foarte dragut. Imi place sa vad ca mai sunt astfel de baieti. Vezi ca gasesti pe google programe cauti acolo programe de facut filmulet si gasesti destule si instructiuni de la persoane acreditate. Poate imi dai un id si imi arati si mie ce a iesit.

| cristina_3322 a răspuns:

Videoclip sau filmuletz? Poti face filmuletz cu imagini cu chestii trestrii abureliwinkingeu am in start -> all programs -> Windows movie maker, vezi daca ai, daca nu ai, lasa un id... poate am timp si iti fac euwinking

| zuzulyna a răspuns:

Pai am eu pe tel un program de facut film cu poze, muzica si altele
lasa-mi id tau si til trimit
bine dar am nevoie de poze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

So eu vreau sa-mi fac un filmulet cu pozele mele dar nu stiu cum vreau o metoda mai usoara---...

| a67659159 a răspuns:

Va rog