| Scuturici a întrebat:

Vreau sa-mi scrieti povestile voastre de groaza...reale cea mai de groaza este funditata!

3 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

Am sa iti povestesc, eram eu acum 2 ani, o pustoaica de 13 ani, am ramas acasa o noapte singura, parintii mei erau plecati, eu am refuzat sa vina cineva, si a fost de ajuns sa vina Domnul Hot, cand ma pregateam sa ma culc, am auzit eu ceva zgomote dar nu mi-am dat seama ca e cine era.
In fine si acum momentul culminant, am coborat sa vad cine e si cine crezi? Mrs Hot care cotrobaia prin lucruri, nici nu stiu cum m-am abtinut sa nu tip, am incercat sa dispar usor, usor in camera mea fara sa ma vada, dar ghinion, m-a vazut si nici nu iti pot spune cum m-a privit, parca l-a privit pe dracu, am incercat sa fug si Mrs Hot a venit imediat dupa mine, am reusit sa ma ascund, dar nu am avut timp sa sun politia, si din nefericire a spart usa cu un scaun, trebuia sa imi schimb usa aia, era dintr-un fel de sticla, si a spart-o, cand a intrat a vrut sa ma loveasca si eu dintr-un instinct i-am dat cu o vaza in cap, insa nu a fost de ajuns sa il doboare, am incercat sa fug si am alunecat m-a prins de picior si eu am alunecat intr-o gramada de cioburi care mi-au facut picioarele praf, insa i-am dat cu o bucata de sticla in cap, am fugit imediat afara si tipam m-am dus la un vecin imediat de unde a sunat politia, si pana a venit politia a fugit, din fericire l-au prins dupa 12 ore, pe langa faptul ca era un talhar mai era si un violator, nici nu vreau sa ma gandesc ce puteam sa patesc, dupa incidentul asta am avut nevoie de consult pshihologic, m-am refacut dupa numeroase sedinte, nu doresc asta absolut nimanui, tot ce am scris eu aici este adevarat.
La revedere daca vrei mai detaliat decat atat trimite mesaj cu id.Scuzati-ma ca am scris asa, insa imi tremura mainile pe tastatrura cand imi aduc aminte.Nu vreau sa se inteleaga gresit, nu sunt eroina lu papuc, doar asa a fost sa fie, am raspuns la o intrebare nu vreau sa fiu luata gresit.
Multumesc

| Scuturici explică:

Va rog cei care nu cred in povestile care se scriu va rog sa va tine-ti parerile pentru voi big grinbig grin

| teddutzu a răspuns:

Intr-o zi frumoasa de primavara... bunica. M-a luat bunica in brate
crying!