| eda_6164 a întrebat:

Vreau sa raspund la niste intrebari dar nu pot ca zice :confiramti emailul.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie să-ţi confirmi adresa de mail. Caută în Inbox şi în Spam un mesaj de la Echipa TPU, dă clic acolo unde ţi se cere şi în câteva ore vei putea să răspunzi liniştită.
Succes.

| Tweetymrrr a răspuns:

Intră pe adresa de email pe care ai folosit'o atunci când ţi'ai creat contul şi caută mail'ul de la TPU cu link'ul pe care trebuie să'l accesezi pentru confirmare.
Succes!