| Alex_9605 a întrebat:

Vreau sa scap de cosuri. Ce solutie imi recomandat in afara de faptul sa merg la dermatolog?

8 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Am vazut la tv, un nou produs Cryopharma (parca asa se numea, nu le am cu termenii medicali), este un produs care ingheata negii, cosurile. Mai bine ai merge la un medic dermatolog pentru cele mai bune sfaturi. Cele mai bune produse anti-cosuri sunt cele de la Clerasil. O zi buna! Sanatate!

| nellyneliana a răspuns:

Eu iti recoman sa incerci skinoren, e o crema, o poti cumpara de la farmacie. Chiar are efecte...am folosit...

| iuliana21 a răspuns:

Danielbv: ma faci sa rad ce ai vazut tu la tv e doar pentru negii bine ca ai zis tu k nu le ai cu termeni medicali. uite iti recomand eu ceva ce am folosit. zynerit se gaseste doar in farmaci e foarte bun...l-am incercat pe pielea mea

| izh56 a răspuns:

Fa sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Alex, dermatologul este singurul care poate să vină de hac coșurilor tale prin invetigații, diagnostic și tratament specific.
Sănătate și o piele curată.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu folosesc Zineryt.Cumpara-ti si tu de la farmacie ca poate o sa te ajute.P.S.imi place poza de la avatar laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista dermavate, toata gama de la gerovital in special cele pe baza de plantewinking

| loredana_7487 a răspuns:

Mergi la plaga si le arzi(solutie testata)