| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa scriu o carte gen harry potter. Idei?

3 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Poti sa scrii despre o fata saraca si umila furata de o vrajitoare, fetita ajungand un geniu in toate domeniile.Si o poti dezvolta.

| foreverunicorn a răspuns (pentru andrei1237):

Sincer, ma gandeam ca o fata de vrajitori sa fie furata de niste oameni non-magici thinking mersi oricum :3

| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

Poti scrie de o insula descoperita de un cercetator din greseala unde sunt niste creaturi (care fac si vraji dar sunt si vampiri) laughing nu stiu ceva diferit fata de ce e acum pe piata, cu multe aventuri si etc. Sa revii cu ea aici bafta kiss*!