| TRM95 a întrebat:

Vreau sa slabesc dar chestia e ca nu prea stiu ce sa mananc ca sa slabesc, ce trebuie sa mananc dimineata si seara, mentionez ca am 16 ani si ca sunt la liceu de la 12:00 - 19:00.

Dimineata ce ar trebui sa mananc si cat

La pranz ce sa-mi cumpar de la chioscul de la scoala?

si la cina ce sa mananc si cat, va rog frumos, detaliat. dau funda.

Răspuns Câştigător
| DeliaMarius a răspuns:

Dimineata: branza,cascaval,pate,sunca,salata de icre,peste marinat,salata de vinete,rosii, castraveti, oua... La pranz, hmmm.cum esti la scoala si de la un chiosc nu prea ai ce sa iti iei sanatos. La cina, mancare gatita: o salata de legume, piure de cartofi, gratar sau mancare preparata la cuptor, sa eviti cat mai mult prajelile si painea alba.