| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu cam cat slabesc daca de o luna imi lipseste din meniu masa de dimineata, dar masa de pranz mananc cum ar fi o ciorba de legume fara smantana iar seara in cel mai rau caz mananc 4 saleuri.Asi vrea sa mentionez ca nu lesin de foame... mie chiar bine asa. laughing multumesc anticipat :*!

1 răspuns:
| TeManancCuNutella a răspuns:

Deci, iti dau un sfat, masa d dimineata nu o scoate, pentru ca ea cea mai imp masa a zilei. Incearca sa mananci verzeturi, salata, legume...
Sper ca te.am ajutat.
Bye kiss