| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va cer un sfatlaughing
Deci.[stiu ca propozitia nu se incepe cu "deci" da` mergeoh go on laughing]mai e putin si incepe scoala si eu parca sunt asa entuziasmata[cred ca am luat`o raznarolling on the floor] incat ma tot pregatesc... ce fel de caiete sa imi iau? A5 sau A4?thinking

Răspuns Câştigător
| Casiana a răspuns:

Hmmmm, ce dilema... Daca esti la gimanziu A4 daca esti la liceu A5...Succes in noul an scolar si toate cele bune!

Pa, pa!

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

O sa imi iau A4 pana la urma...la toate materiile ca sa nu le mai schimb de 7 ori pe semestrubig grin

cami
| cami a răspuns:

Mai bine ti-ai trage un Q7 laughing

| SweetCandy a răspuns:

Depinde ce clasa esti eu am avut A4 din a7a..nu la toate materiile dar la cele mai importante da...sunt mult mai practice si in ele strangi mai multe inf si gasesti mai usor ceea ce vreihappy

| Cryssy a răspuns:

Depinde ce clasa estiwinking

| baba a răspuns:

Contează ce-l mai mult pe ce îţi place ţie să scrii. Eu de exemplu întotdeauna am iubit caietele de matematică. Şi din a 10-a nu mi-a mai păsat de notele pe care le primeam pe caiet, de criticile profilor şi mi-am luat caiete studenţeşti de mate la toate materiile, inclusiv română, franceză, istorie şi toate alea.

| eewan a răspuns:

Jumatate a4 si jumatate a5. pentru clasa a4 si pentru teme a5. a vezi sa fie sclipitoare sa fie lucioase si cu poze ca sa nu te plictisestihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce clasa esti?

Daca esti la liceu> eu zic A4
Daca esti < liceu merge si A5