| adelynaa a întrebat:

Vreau sa vad parerea voastra despre mallurile.

Ce importanta are malluri pentru voi?

Vad tot mai multi care vor doar din malluri sa-si achizitioneze cv haine incaltaminte sau mai stiu eu ce... dupa parerea voastra ce importanta au aceste malluri?

6 răspunsuri:
| Damii a răspuns:

Mda...sincer, nu vad mare importanta la ele! Sunt ditamai si u gasesti nimic bun in ele, apoi daca gasesti e asa scump de te ia cu ameteala! Mai degraba gasesti ce iti trebuie in magazinele astea mai mici...parerea mea!

| venusdoom a răspuns:

In mall sunt o gramada de magazine. asta e clarlaughing.cei care au construit mall ul au vrut ca macar la unul din acele magazine oamenii sa vina si sa cheltuie banii.
nu e cine stie ce cu mall ul. ca orice chestie noua o avut si el vremea luilaughing acum totul e scump si de proasta calitate ( in majoritatea cazurilor)

| MG4Life a răspuns:

Aceste mall-uri au, pentru mine o imp destul de mare, avand in vedere ca poti manca, te tunde si iti cumpara "toale" in acelasi loc. Unii se duc doar pentru reputatie sa-si cumpere haine, cum ar veni sunt fitosi/fitoase. Pentru mine au o importanta destul de mare, pentru ca mereu merg la un suc sau la o cina cu prietenii sau ne tundem acolo. Sper ca te-am ajutat

| DarkXMihai a răspuns:

Sa fiu sincer la mall ma duc doar la film, bowling si sa ma distrez cu prietenii foarte rar cumpar ceva

| bloodyv a răspuns:

Parerea mea este ca importanta aceste mallurile este foarte imporntata la ele.malluri fara noi este ca nunta fara lautar la ele.deci noi trebuie sa mergem mallurile la ele ca sa nu supere pe ele ca nu ne-am dus la ele sa luam pe ele adidasi incaltaminte de firma mare ce e in ele.adevarul e ca mallurile la noi este timp mare pierdere si bani scumpi cand ne ducem la ele si toti sunt cocalari inauntru acolo malluri la ele.http://www.youtube.com/watch?v=TKHsvCf8KtQ

| BeresBeatrice a răspuns:

Mallurile sunt niste locuri mai selecte ca sa spun asa pentru a-ti achizitiona haine,incaltaminte,etc,insa dupa parerea mea chiar nu conteaza de unde iti achizitionezi aceste produse, te face sa fi mai special? asta e doar iluzia pe care si-o creaza unii, in realitate doar dai banii pe un produs...