| Ramonika_8897 a întrebat:

Vreau sa vb numai numai despre halloween orice ce ati facut ce vreti sa faceti orice... mie imi place la nebunie haloweenul

2 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

Anul trecul, de halloween, impreuna cu colegele ( in jur de 12-15) ne-am costumat, ne-am vopsit pe fata si am pornit prin centrul orasului in cautarea unui club, ceva. sa ne distram bineinteles. Dar nu`ti spun cum toata lumea se uita la noi, ce? e halloween laughing) laughing era atat de amuzant.

| G a răspuns:

Pai in vinerea dinainte de halloween facem party la scoala (desi directoarea a zis ca ne lasa de 1 noiembrie sa venim cu costume si, daca nu, in uniforma - dar cine mai sarbatoreste halloweenul dupa ce a trecut? laughing ). m-am gandit sa ma costumez stil lolita sau victorian dar cred ca ma rezum doar la accesorii ca e prea multa recuzita. laughing