| Sensitive a întrebat:

Vreau sa vizionez videclipuri pe youtube cu telefonul, ce sa fac ca sa mearga? netul il am activat pe tel...dar nu merge sa vad videoclipuri pe youtube...dau funda pentru cine ma ajuta!

4 răspunsuri:
| P1x3lMD a răspuns:

Ce telefon ai? Este posibil sa nu fie compatibil cu videoclipurile pe internet.Incearca sa intri de pe mobil nu pe www.yuotube.com dar pe www.m.youtube.com

| Sensitive explică (pentru P1x3lMD):

Dar trebuie sa activez ceva ca sa mearga youtube?

| Sensitive explică (pentru P1x3lMD):

Am un Nokia 2730

| P1x3lMD a răspuns:

Ar trebui sa mearga, incearca sa faci cum am zis, altceva nu stiu.