| Boboo_7319 a întrebat:

Vreau si eu de Sarbatori sa-mi cumpar si eu ceva mai nouhee hee
Am buget 50 de eurohee hee
Si as vrea ceva nouhee hee
Zziceti-mi si mie ceva nou, frumos, dragut, pentru fete, etchee hee
Cele mai buna idei, Fuuuundiiiiihee hee

3 răspunsuri:
| ღSคภ๔яค a răspuns:

Pai nu stiu cat i mai exact 50 de euro. Dar ti-ai putea lua niste cizme dragute de iarna. poate o geaca misto. poate o caciula... poate un bob sau patine sau schiuri sau placa de zapada. Sper ca ti-am dat niste ideibig grin ^^

| ღAnonimღ a răspuns:

Hm... Un lant de aur sau argint(depinde ce iti place), un ceas(de mana sau de perete), si ti-as zice mai multe, dar nu stiu catzi ani aibig grin

| Boboo_7319 explică:

Am 13 ani,
Nu o am cu sporturile,
ma pasioneaza graffiti. ul da mama nu ma lasa sa-mi iau chatterbox
Asa de haine, incaltaminte, ceva de genu,