| xewgdnfn a întrebat:

Vreau si eu niste citate pentru prieteni falsi big grin...

fundatongue

thnx:*!

4 răspunsuri:
| FaraNume_7993 a răspuns:

Am multi prieteni care'mi sunt dusmani tacuti.Cine e dastept sa invete, prietenii au mai multe fete!
sper ca te-am ajutat
pup

| FaraNume_7993 a răspuns:

Strain se simte cel care nu are prieteni.

Fereste-ma, Doamne, de prieteni, ca de dusmani am eu grija!

Mi-e dor de un dusman adevarat. Ma sufoca devotamentul falsilor prieteni.

Îi banuiesti pe prieteni, iti faci rau tie!

Gaseste prieteni in zile bune pentru a-i pune la incercare in zilele rele.

Prietenii falsi tee vor lasa in urma daca asa a facut si restul lumii.
Ma pot increde mai mult in dusmani cistiti decat prieteni falsi
Fereste-ma, Doamne, de prieteni, ca de dusmani am eu grija! (preferatul meu)
Fereste-te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului
Un prieten de interes este mai primejdios decat un vrajmas.

Am multi prieteni care'mi sunt dusmani tacuti.Cine e dastept sa invete, prietenii au mai multe fete!
pa-pakiss

| gelutzu3 a răspuns:

Prietenii falsi te vor lasa in urma daca asa a facut si restul lumii.winking