| Malvina24 a întrebat:

Vreau si eu niste desene din care sa reiese tristetea, cu personaje triste sa se vada dezamagirea pe fetele lor, desene pe teme violentei care e asa daunatoare si folosita drept modalitate de a rezolva conflictele din lumea asta a noastra! Vreau desene sugestive!

2 răspunsuri:
| Malvina24 explică:

@anonim cred ca am spus destul de clar ceea ce doresc! Daca nu ai asa ceva sau nu stii unde pot gasi nu mai raspunde de dragul de a raspunde! Nu am spus eu nicaieri ca violenta e buna! din contra...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sugestiva trebuie sa fii tu caci asa ceva nu rezolva nici un fel de conflict. mai gandeste-te...