| MestecGuma a întrebat:

Vreau si eu niste ex de id'uri cu numele " alex " dar alex vine de la alexandra si as vrea ceva care sa se vada ca e de fata dar nu alex_girl sau alex_fata sau alex)papusica. nu`mi plac acest gen de id-uri. as vrea alex si inca un cuvant care sa se vada ca id-ul este de fata

funda

3 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Zi ceva cu alexaa... e de fata happy

| clorhidrat a răspuns:

Incearca sa faci cu "ale" cam asta ar fi solutia ca sa eviti confuzia.

| VirGiveMe a răspuns:

Mai fata aici e categoria Dragoste si sex ce cauti tu cu toate tampeniile aici? Te rog mutate la conversatii. Si apropo daca nu esti in stare sa iti faci un id propriu asta inseamna ca nu ai personalitate. Cius!