| Sherlyn a întrebat:

Vreau si eu niste remedii naturale pentru o piele fina! Va rog.

Răspuns Câştigător
| MsGringer a răspuns:

Eu am incercat o metoda pe care mi-a spus-o medicul de familie.Intr-un bol,nici mic, cici f mare, pui 3 linguri de sare amestecate cu 3 linguri de ulei de masline.Te ungi pe tot corpul, inclusiv pe fata atunci cand esti in dus.Stai 10 min apoi te clatesti.iar apoi te speli cu gel de dus sa se duca bine.

1 răspuns:
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Zatul de cafea si uleiul de masline sunt doua remedii naturale ce fac pielea catifelata love struck fara misto! incearca.
cand esti in dus, pune putin zat de cafea combinat cu uleiul de masline pe burete si spala.te normal, apoi clateste.
o sa-mi multumestiwinking